Ana Sayfa | English | Deutsch

 
HAKKIMIZDA AB PROGRAMLARI ÇÖZÜM AĞIMIZ REFERANSLARIMIZ DUYURULAR BİZE ULAŞIN  
Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği 2015 Teklif Çağrısı
Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği 2015 Teklif Çağrısı

Değerli Başvuru Sahipleri; 

Avrupa Birliği Komisyonu tarafından yürütülen Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği 2015 Teklif çağrısına yönelik çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. 

Erasmus + Programı altında yer alan Ana Eylem 1 - Bireylerin Öğrenme Hareketliliği kapsamında destek verdiğimiz ve ev sahibi ortaklık sağladığımız alt başlıklar şu şekildedir; 

  • Mesleki Eğitim ve Öğretim Öğrenicileri ve/veya Personeline Yönelik Hareketlilik Projesi
  • Okul Eğitimi Personeline Yönelik Hareketlilik Projesi
  • Yetişkin Eğitimi Personeline Yönelik Hareketlilik Projesi

Bu başlıklar altında sunulacak projeler için son başvuru tarihi  4 Mart 2015 olarak belirlenmiştir.

Econ Eğitim Danışmanlık olarak 2015 Erasmus + Teklif Çağrısı Döneminde projelerinize İsveç-Stockholm, Almanya-Berlin, İspanya-Barselona, Hollanda-Limburg Eyaleti ve İtalya-Umbria Bölgesi’nde faaliyet göstermekte olan kurumlardan uygun ev sahibi ortaklık sağlanması ve projenizin hazırlanması veya kontrolü konularında destek vermeye devam etmekteyiz.

Erasmus + kalite ölçütlerine uygun olarak öğrenci projelerinde sertifikalı staj veya pratik mesleki eğitim programları sağlayan kuruluşlardan; personel eğitim projelerinde ise personelin mesleki eğitim alanına göre eğitim faaliyetlerine katılabileceği kurumlardan ortaklık sağlanmaktadır.

Proje konunuza uygun ev sahibi ortaklık sağlanması, proje başvurularınızla ilgili her türlü sorunuz ve proje uygulama detaylarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz;

Tüm başvuru sahiplerine şimdiden başarılar dileriz.